Banner animowany

POGRANICZE "PERŁĄ W KORONIE"!

ZOK, 20 września 2011

Pogranicze Kultur w Zdunach zostało Laureatem Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Wielkopolski – Perły w Koronie 2011 w kategorii Impreza / wydarzenie kulturalne.

Uroczysta gala plebiscytu i wręczenie nagród z udziałem Marszałka Województwa odbędzie się 28 października br. o godz. 15.00 w poznańskim Hotelu Mercure.  Podczas Gali wyświetlona zostanie prezentacja poświęcona Laureatom.  

Organizatorami plebiscytu są: dziennik „Głos Wielkopolski” i Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Celem plebiscytu jest wyłonienie przez czytelników dziennika „Głos Wielkopolski” najciekawszych atrakcji turystycznych, bazy noclegowej i gastronomicznej, szlaków, wydarzeń promujących region oraz miejscowości o najwyższych walorach turystycznych. Patronem Honorowym plebiscytu jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Promocja laureatów plebiscytu na łamach dziennika „Głos Wielkopolski” oraz na regionalnym portalu turystycznym www.wielkopolska.travel, jak również podczas targów turystycznych przyczyni się do rozpowszechnienia wiedzy o ofercie turystycznej Wielkopolski wśród jej mieszkańców, jak i wśród turystów z całego kraju.